top

سرمقاله

بهار ميشود


بهار از بيرون و در درون باز ميتابد، غنچه هاي پژمرده دل را پيام زنده شدن و تازه شدن ميرساند، تيره گي هاي ناشي از جنگ و خشونت را مي تاراند و رخوت باقي مانده از برتري خواهي و انحصار را از احساس و انديشه مي زدايد.
بي جهت نيست که شاعران، نقاشان و نغمه سازان و در مجموع همه مردم دلبسته بهار ميشوند، چون بهار به تعبير قرآن، يکي از آيات زنده شدن بعد از مرگ است.

ادامه مطلب...

شمارشگر

ما 77 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شماره مسلسل 3166

MTN

.


کارگردان ۵۴ ساله در شانزدهمین جشنواره فلم سالیانه «پالم اسپرینگ» موفق به کسب جایزه افتخاری شد. «ریچارد لینکلتر » ، جایزه افتخاری جشنواره فلم «پالم اسپرینگ» در فلم «بچگی» را از آن خود کرد.
رئیس جشنواره «هارولد مت زنیر» ، «ریچارد لینکلتر » را مفتخر به کسب جایزه رویایی «سانی بولو» این جشنواره برای نوآوری خلاق در کارگردانی اش اعلام کرد.
«ریچارد لینکتر» این جایزه را در حالی دریافت می کند که در سالهای گذشته به «دنی بویل» ، «میشل آزانا ویسوس»، «کوئنتین تارانتینو »، «هلی بری»،«ناتالی پورتمن» مفتخر به دریافت این جایزه شده اند.
از آثار سه گانه این کارگردان شامل : «پیش از طلوع»، «پیش از غروب»و «پیش از نیمه شب» می باشد.وی برای فلمنامه «پیش از غروب» توانست به طور مشترک با «کیم کریزان»«ایتن هاک»و «جولی دلپی» نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright © 2014. All Rights Reserved.