top

سرمقاله

بهار ميشود


بهار از بيرون و در درون باز ميتابد، غنچه هاي پژمرده دل را پيام زنده شدن و تازه شدن ميرساند، تيره گي هاي ناشي از جنگ و خشونت را مي تاراند و رخوت باقي مانده از برتري خواهي و انحصار را از احساس و انديشه مي زدايد.
بي جهت نيست که شاعران، نقاشان و نغمه سازان و در مجموع همه مردم دلبسته بهار ميشوند، چون بهار به تعبير قرآن، يکي از آيات زنده شدن بعد از مرگ است.

ادامه مطلب...

شمارشگر

ما 72 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شماره مسلسل 3166

MTN

.به گزارش خبرگزاری فارس، فلم سینمایی «مزارشریف» به کارگردانی «حسن برزیده»  فلم ساز ایرانی محصول سازمان سینمایی حوزه هنری، بهترین فلم جشنواره «فونیکس» استرالیا شد.
فلم سینمایی «مزار شریف» به کارگردانی حسن برزیده از تولیدات سازمان سینمایی حوزه هنری ایران که در جشنواره بین المللی فلم «فونیکس» استرالیا شرکت کرده بود، برنده‌ جایزه‌ بهترین فلم این رویداد شد.
از محصولات سازمان سینمایی حوزه هنری، فلم‌ مستند « A157» ، انیمیشن «آنتراکت» و دو فلم کوتاه «خانه» و «مثل بادکنک» نیز در این جشنواره حضور داشتند.
فلم سینمایی «مزارشریف» که در سی و سومین دوره جشنواره بین المللی فلم فجر دیپلوم افتخار بهترین جلوه‌های ویژه و سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را دریافت کرده بود، پیش‌تر در چندین جشنواره بین‌المللی حضور داشته است.
این فلم به داستان حمله تروریستی طالبان به کنسولگری ایران در شهر مزارشریف می‌پردازد که طی آن تعدادی از دیپلمات ایرانی به کشته شدند.
جشنواره بین المللی فلم «فونیکس»  از 7 تا 12 حوت امسال در شهر ملبورن کشور استرالیا برگزار شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright © 2014. All Rights Reserved.