top

سرمقاله

بهار ميشود


بهار از بيرون و در درون باز ميتابد، غنچه هاي پژمرده دل را پيام زنده شدن و تازه شدن ميرساند، تيره گي هاي ناشي از جنگ و خشونت را مي تاراند و رخوت باقي مانده از برتري خواهي و انحصار را از احساس و انديشه مي زدايد.
بي جهت نيست که شاعران، نقاشان و نغمه سازان و در مجموع همه مردم دلبسته بهار ميشوند، چون بهار به تعبير قرآن، يکي از آيات زنده شدن بعد از مرگ است.

ادامه مطلب...

شمارشگر

ما 87 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شماره مسلسل 3166

MTN

.قوماندان امنیه کابل می‎گوید، محمد نعیم لالی حمیدزی عضو ولسی جرگه همراه با محافظان اش شب گذشته در حالت نشه برای حدود نیم ساعت به شلیک‎های هوایی پرداختند.
حسن شاه فروغ تاکید می‎کند که این رویداد به گونه جدی زیر بررسی پولیس قرار دارد.
وی همچنان آوازه‎های را رد می‎کند که گویا شلیک‎های شب گذشته ناشی از حمله مسلحانه بالای دفتر این عضو ولسی جرگه است.
وی افزود: "هیچ گونه حمله بالایش صورت نگرفته و من اسناد و مدارک دارم که خود این‎ها برامدند به حالت نشه و رفتند به کارته سه و بالای یک خانه فیر کردند و دروازه را با لگد زدند و در این باره اسناد و مدارک وجود دارد و بعد از آنکه پولیس میاید از آن جا (کارته سه) فرار می‎کنند و به خانه خود میایند به دروغ فیرهای هوایی می‎کنند و می‎گویند که بالای مه فیر شده و به دروغ صحنه سازی می‎کند."
نیمه شب گذشته زمانی که بسیاری مردم در خواب بودند، شلیک‎های دوامدار از سرک دارالامان جای که دفتر محمد نعیم لالی حمیدزی نیز در آن موقعیت دارد، آرامش مردم را برهم زد. باشنده‎های که صدای این شلیک‎ها را میشنیدند می‎گویند، نزدیک به یک ساعت صدای فیر به گوش می‎رسید. رادیو آزادی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Copyright © 2014. All Rights Reserved.